Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-07-19
USD 3,7855 -0,21%
EUR 4,2592 -0,10%
CHF 3,8480 -0,06%
GBP 4,7372 +0,07%
Wspierane przez Money.pl
Polish Chinese (Simplified) English French German Portuguese Russian Spanish

Firma TDM ARRTRANS S.A. powstała w lipcu 1996.

siedziba

W latach 1996-2004 podstawowym profilem funkcjonowania Spółki było organizowanie przetargów na sprzedaż płodów rolnych na zlecenie Agencji Rynku Rolnego, a następnie Agencji Rezerw Materiałowych.

 

Od 2004 r. głównym celem działalności TDM ARRTRANS S.A. jest obrót artykułami rolno-spożywczymi w kraju i za granicą takimi jak: zboża i ich przetwory, komponenty paszowe, artykuły żywnościowe świeże i mrożone, komponenty do produkcji biopaliw.

 

Spółka zajmuje się również organizacją przetargów na własnej internetowej platformie przetargowej „EPHAR". Platforma ta umożliwia sprzedaż różnego rodzaju towarów i jest ogólnie dostępna.

 

Ponadto Firma bierze udział w przetargach unijnych na dostawy żywności dla najuboższej ludności UE i jest organizatorem dostaw artykułów przetworzonych do organizacji charytatywnych.

 

  • Nasi dostawcy to podmioty gwarantujące wysoką jakość towarów i terminową realizację kontraktów.
  • Oferowane przez Spółkę produkty są przeznaczone dla producentów oraz pośredników handlowych krajowych i zagranicznych.
  • Oferujemy wiele możliwości działań handlowych w związku z przeprowadzanymi transakcjami importowymi, eksportowymi i dostawami wewnątrzwspólnotowymi.
  • Jesteśmy poznawani jako solidny partner i pewny płatnik.
  • Współpracujemy w oparciu o umowy krótko lub długoterminowe oraz zamówienia.
  • Gwarantujemy solidną i profesjonalną obsługę transakcji a nasi handlowcy służą pomocą również poza godzinami pracy biura.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

Copyright © 2019 TDM ARRTRANS S.A.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: