Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-10-18
USD 3,7302 +0,48%
EUR 4,2966 +0,07%
CHF 3,7543 +0,23%
GBP 4,8906 +0,23%
Wspierane przez Money.pl

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MENAGER SPRZEDAŻY

GŁÓWNE ZADANIA

· Monitorowanie i analiza rynku;

· Kupno i sprzedaż artykułów rolno-spożywczych;

· Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

· Pozyskiwanie nowych klientów;

· Współpraca z firmami transportowymi w zakresie odbioru/dostawy;

· Analizowanie potrzeb klientów i planowanie zapotrzebowania na towary;

· Monitorowanie rozliczeń z klientami;

· Raportowanie.

WYMAGANIA

· Wykształcenie wyższe;

· Doświadczenie min 2 lata w branży rolno-spożywczej;

· Prawo jazdy kat. B;

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

· Biegła obsługa komputera;

· Komunikatywność, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

OFERUJEMY

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy;

· Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

· Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)